W niedzielę mecz na szczycie TVL 2014/2015

Już w najbliższa niedzielę, 15. marca 2015 roku czeka nas prawdziwy hit tegorocznych rozgrywek TALS Volley Ligi 2014/2015. O godzinie 17:30 po przeciwnych stronach siatki staną niepokonany w tych rozgrywkach Orlik Zgłobice oraz zdobywca Pucharu TALS, drużyna Six Pack Teamu.

Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, jak zawzięte, i to nie tylko na boisku, są potyczki obu ekip. Smaczku niedzielnej rywalizacji dodaje jeszcze fakt, iż Orlik Zgłobice przegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie, nomen omen był to finał Pucharu TALS, a jego pogromcą okazął się zespół … Six Pack.

Spotkanie to ma bardzo duży wpływ na kształt tabeli rozgrywek. Jeżeli ekipa Six Paxku po słabszym poprzednim meczu, w którym uległa drużynie  Ćpaj Sportu 0:3, aby zachować jeszcze szansę na mistrzostwo musi jutrzejsze spotkanie wygrać, i to najlepiej za trzy punkty.  Dla zgłobiczan konfrontacja również ma duże znaczenie, bo poza aspektem psychologicznym może zapewnić aktualnemu liderowi dużo większy spokój przed ostatnim meczem z rozpędzonym  Ćpaj Sportem, a w przypadku zwycięstwa za trzy punkty, Orlik może już niemal zapewnić sobie końcowy triumf w rozgrywkach.

Dodaj komentarz