TVL: New Power Tiger Team – TarTown – Krótko, zwięźle i na temat

W jedynym sobotnim spotkaniu rozgrywek TALS Volley Ligi 2014/2015 drużyna New Power Tiger Teamu pewnie pokonała sąsiada w ligowej tabeli w stosunku 3:0 (25:21, 25:21, 25:21), zdobywając cenne trzy punkty.

Dzisiejszy mecz był konfrontacją dwóch ekip o znacząco podniesionym morale. Gracze z pod znaku Leliwy pokonali w poprzedniej kolejce drużynę Wild Cats 3:1, natomiast New Power Tiger team po emocjonującym spotkaniu uległ Orlikowi Zgłobice po przegranym na przewagi tie-brak`u.

Zapowiadało się, że czynnik ten spowoduje, iż mecz będzie wyrównany. jednak TarTown był dla „Tygrysów” równorzędnym rywalem jedynie do połowy każdej partii. Co ciekawe, „żółto-niebiescy” zaczynali każda partię od kilkupunktowego prowadzenia, które za każdym razem w drugiej części seta niwelowali gracze New Power Tiger Teamu, wygrywając go trzykrotnie.