Stowarzyszenie

Piłka siatkowa jest szeroko rozwijającym sportem drużynowym, który wymaga nie tylko siły, ale także inteligencji. Stosunkowo proste zasady oraz liczne sukcesy reprezentacji narodowej sprawiają, że gra ta zdobywa dużą popularność wśród wszystkich grup wiekowych, niezależnie od narodowości czy poziomu społecznego – od przysłowiowego „odbijania przez trzepak” na osiedlu, po rozgrywki światowego szczebla.

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej z siedzibą w Tarnowie powstało 12. marca 2016 roku, a osobowość prawną uzyskało z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego dnia 7. lipca 2016 roku.

Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest organizacja amatorskich rozgrywek siatkarskich w Tarnowie oraz uczestnictwo amatorskich drużyn Stowarzyszenia w zawodach i turniejach organizowanych w regionie tarnowskim.

Od lat organizujemy rozgrywki piłki siatkowej na terenie Tarnowa. Naszym sztandarowym projektem jest Tarnowska Amatorska Liga siatkówki. Od 2016 roku organizujemy cykliczny Turniej Noworoczny o Puchar SSPS.

Zarząd Stowarzyszenia

Przemysław Rura
Prezes Zarządu
Robert Chaim
Wiceprezes Zarządu
Miłosz Budziłko
Sekretarz Zarządu
Filip Babiec
Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Grzegorz Rubacha
Przewodniczący
Gabriel Skrzypek
Członek
Krystian Wilegus
Członek

Komisja Rozgrywek

Tomasz Pietras
Przewodniczący
Przemysław Rura
Członek