Towarzysko w świątecznej atmosferze

Jutro, o nietypowej godzinie, bo już o 10:00 rozegrany zostanie mecz towarzyski pomiędzy dwoma tegorocznymi uczestnikami rozgrywek Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pod siatką spotkają się zespoły Elitarnych Tarnów oraz Tiger-Teamu.

Dla zaprzyjaźnionych drużyn będzie to już kolejna szansa na wzajemne sprawdzenie formy. Sparing ma służyć przede wszystkim utrzymaniu kontaktu z piłką i rytmu meczowego, gdyż obie drużyny notują obecnie długą przerwę od rozgrywek. „Tygrysy” ostatni raz w meczu ligowym grały 19. marca z MUKS Bilardem IKS, a w przypadku Elitarnych czas ten jest jeszcze większy, bowiem od ich ostatniej potyczki upłynął ponad miesiąc. Warto podkreślić, że było to sensacyjnie wygrane spotkanie właśnie z Tiger-Teamem.

Kierownictwo drużyn zapowiada, że w jutrzejszym spotkaniu będzie miało do dyspozycji większość zawodników z podstawowego składu. W przypadku „czarno-pomarańczowych” na parkiecie zaprezentują się także zawodnicy, którzy  reprezentowali tą drużynę w latach ubiegłych.

Dodaj komentarz