TVL: MUKS Bialrd IKS – Elitarni Tarnów 3:0

W rozegranym dzisiaj jedynym spotkaniu TALS Volley Ligi zespół MUKS Bilardu IKS pokonał drużynę Elitarnych Tarnów 3:0 (25:20, 25:22, 25:22).

„Niebiesko-biali” po świątecznej przerwie pokazali się z dużo lepszej strony niż dotychczas i śmiało można stwierdzić, że był to ich najlepszy występ w rozgrywkach,  o czym mogą świadczyć wyrównane wyniki setów. Do połowy każdej z trzech odsłon wynik oscylował w granicach remisu lub klikupunktowego prowadzenia MUKS Bialrda.

Najbliżej szczęścia Elitarni byli w ostatnim secie, w którym już od pierwszej piłki osiągnęli dwupunktową przewagę. Co więcej, prowadzili już nawet 8:4 i 19:16, jednak ostatecznie o wygranej rywali zadecydowała dużo lepiej rozegrana przez nich końcówka.

O zwycięstwie dobrze dysponowanych „Bilardzistów”, którzy najwyraźniej również uporali się z problemami z ostatnich spotkań, zadecydowały zwłaszcza punktów zdobywanych w końcówkach partii, które padły łupem MUKSu.