Six Pack Team z Pucharem TALS !

W finałowym spotkaniu rozgrywek FotoRura.pl TALS Cup w sezonie 2014/2015 doszło do ekscytującego spotkania, z którego góra wyszedł zespół Six Pack Teamu. W przedmeczowych zapowiedziach nie trudno było wskazać wyraźnego faworyta, jakim miał być zespół Orlika Zgłobice. Wydarzenia na boisku po raz kolejny pokazały jednak, że siatkówka jest grą nieobliczalną, w której wygrywa upór, determinacja i sportowa rywalizacja, a przymierzany na fotel triumfatora zespół, tym razem musiał obejść się smakiem.

Rywalizacja w finałowym starciu Pucharu TALS miała co najmniej dwa oblicza, a emocjami, w tym także pozasportowymi, można by było obdzielić kilka spotkań, nawet w rozgrywkach PZPS.

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli gracze Six Pack Teamu, którzy pewnie wygrywając pierwszego seta dali jasny przekaz, ze wszelkie przedmeczowe rokowania są całkowicie nieuzasadnione. Co więcej, swoją dominację potwierdzili oni również w następnej partii i prowadzili już w stosunku 2-0.

Gdy wydawało się już, ze nikt i nic nie zatrzyma ich w marszu po końcowe trofeum, a spotkanie potrwa tak zwaną „godzinę z prysznicem”, do głosu doszedł Orlik Zgłobice, który pewnie zwyciężył trzeciego seta, a powtarzając ten wyczyn w czwartym, doprowadził do tie-break`a.

W końcowym rozrachunku wielki powrót Orlika na niewiele się jednak zdał. gdyż w decydującej, emocjonującej odsłonie spotkania, zwyciężył zespół Sic Pack Teamu, który co najmniej przez obecny sezon będzie się mógł szczycić mianem zdobywcy Pucharu TALS.

Warto także dodać, że wynik finałowego starcia oznacza, że zakończyła się właśnie era hegemoni Orlika Zgłobice. „Biało-czerwoni” do soboty nie znaleźli bowiem pogromcy we wszystkich rozgrywkach pod patronatem Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Dodaj komentarz