Six Pack Team w podwójnej kornie!

Dopiero ostatnia kolejka wyłoniła zwycięzce TALS Volley Ligi w sezonie 2014/2015. W ostatnim starciu tegorocznych rozgrywek zmierzyły się zespoły Six Pack Teamu oraz TarTownu. Ci pierwsi, aby zdobyć mistrzostw ski tytuł musiki wygrać 3-0 lub 3-1, a na papierze wydawało się, że nie powinni mieć z tym większych problemów.

Ambitni przeciwnicy postanowili jednak nie ułatwiać im tego zadania, pewnie wygrywając inauguracyjną partię, co mogło szczególnie podobać się czekającemu na potknięcie Six Packa, Orlikowi Zgłobice, który zachował jeszcze szanse na złoto. Gdy zanosiło się na sensację, wszystko wróciło do normy. Zawodnicy Six Packu odzyskali kontrolę nad spotkaniem i rzutem na taśmę osiągnęli końcowy triumf w rozgrywkach, zrównując się dużymi punktami z Orlikiem Zgłobice i wyprzedzając go jedynie dzięki lepszemu o jeden bilansowi setów..

Six Pack okazał się rewelacją tegorocznych rozgrywek. Do Pucharu TALS (w fiale pokonał … Orlika) dorzucił teraz złoty medal TALS Volley Ligi, co oznacza, że co najmniej do przyszłego sezonu będzie nosił „podwójną koronę”.

Dodaj komentarz