SuperPuchar TALS. VT Radłów kontra Six Pack Team, czyli starcie czwarte ostateczne

Rozgrywki ligowe za nami, jednak nie oznacza to, że to już koniec sportowych emocji w tym sezonie. W czerwcu czekają nas jeszcze dwa wydarzenia. Już 4. czerwca (godzina 18:00) w ostatnim oficjalnym meczu sezonu 2015/2016 świeżo upieczony Mistrz TALS VT Radłów spotka się pod siatką z ekipą Six Pack Teamu w pojedynku o SuperPucahar TALS. Tydzień później odbędzie się natomiast Mecz Gwiazd TALS, połączony z tradycyjną ceremonią zakończenia sezonu.

Zgodnie z regulaminem w meczu o SuperPucahar TALS powinni wziąć udział aktualny Mistrz TALS, czyli zwycięzca rozgrywek TALS Volley Ligi oraz zdobywca  Pucharu TALS. Z racji tego, że w obu rozgrywkach triumfowali radłowianie, skład finału uzupełni Wicemistrz TALS, którym jest ekipa Six Pack Teamu.

Potyczka o trofeum za sprawą jej uczestników zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wystarczy tylko wspomnieć, że w bieżącym sezonie tytuł Mistrza TALS oraz Puchar TALS zdobyli radłowianie, natomiast w poprzednim identyczny zestaw zwycięstw padł łupem Six Pack Teamu. Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że w końcowej klasyfikacji TALS Volley Ligi 2015/2016 drużyna z Radłowa wyprzedziła właśnie zespół  Six Pack Teamu, mimo, że ten wygrał z nią oba mecze, a tegoroczny triumf w Pucharze TALS radłowianie przypieczętowali wygrywając w finale z … Six Pack Teamem.

Historia Spotkań Six Pack Team - VT Radłów
31/10/2015 Six Pack Team – VT Radłów 3:1 (TALS Volley Liga)
06/02/2016
VT Radłów – Six Pack Team 1:3 (TALS Volley Liga)
05/03/2016 VT Radłów – Six Pack Team 3:0 (Puchar TALS)

Mecz o SuperPuchar TALS zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku impreza, której uczestnikami miały być ówczesny Mistrz (Six Pack Team) oraz Wicemistrz TALS (Orlik Zgłobice) nie doszła do skutku z powodu problemów kadrowych obu finalistów.

Dodaj komentarz