Podsumowanie 14. kolejki

Dzisiejsze mecze zapowiadały się znakomicie. Niestety, z powodu braków kadrowych, spotkanie obecnego mistrza Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, VT Radłów, z liderem tabeli, Pomidorami, zakończyło się walkowerem na korzyść radłowian. To zwycięstwo pozwoliło zrównać się punktami z ekipą MUKS Bilard IKS, jednak warto zaznaczyć, że Bilardziści mają jedno zaległe spotkanie.

O godzinie 16:00 pod siatką stanęły Bobofruty i wspomniany wcześniej MUKS Bilard. Drużyna gospodarzy, rozpędzona ostatnim zwycięstwem nad VT Radłów, dzisiaj także nie zawiodła. Bobofruty wygrały 3:1 (25:21, 25:23, 23:25, 25:22).

Czternasta kolejka była ostatnią rozgrywaną w ramach Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, jednak to nie koniec emocji w tym sezonie.

Pozostały jeszcze dwa zaległe mecze: Pomidory – MUKS Bilard IKS oraz  SSPS Tiger Team – Oczoplonsy. Spotkania te będą miały kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwa, gdyż zdecydują one o kolejności na podium.

Pewne są jednak miejsca w tabeli na zakończenie sezonu trzech drużyn. Tygrysy, z dorobkiem jednego punktu, zakończą rozgrywki na ostatniej, szóstej pozycji, a  Bobofruty, mimo dwóch ostatnich zwycięstw, pozostaną na piątym miejscu, co tyczy się również VT Radłów, okupującego czwarte miejsce.