Odrabiamy zaległości. Dziś mecz Oczoplonsy – VT Radłów

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany jeden z trzech zaległych meczów pierwszej kolejki TALS Volley Ligi. Na przeciw siebie staną drużyny Oczoplonsów i Voleyball Teamu z Radłowa.

Mimo, że oba zespoły w dotychczas rozegranych meczach zanotowały po zwycięstwie, zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki wydają się radłowianie, którzy pewnie pokonali SSPS Tiger-Team Tarnów bez straty seta. Ekipa Rafała Lisowskiego również dopisała do swojego dorobku trzy „oczka”, jednak wynikało to z faktu, że wygrali mecz z Elitarnymi walkowerem.

Historia spotkań przemawia na korzyść aktualnego Mistrza TALS. W dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach ligowych Oczoplonsy zdołały wygrać tylko jednego seta. W poprzednim sezonie los chciał, że ekipy te spotkały się także w półfinale Pucharu TALS. Wtedy również górą byli radłowianie, zwyciężając „na zero z tyłu”, pewnie przechodząc do finału.

Zespół Oczoplonsów w dzisiejszym spotkaniu wystąpi w znacznie zmienionym składzie. Z grona zeszłorocznych graczy w drużynie pozostał jedynie kapitan Rafał Lisowski oraz atakujący Krystian Baran.