FireBall wycofał się z rozgrywek! [aktualizacja]

Z przykrością informujemy, iż w dniu dzisiejszym dotarła do nas informacja, że drużyna FireBall Teamu jest zmuszona wycofać się z rozgrywek Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Przyczyną są bardzo duże problemy kadrowe, bowiem w wyniku odniesionych kontuzji drużyna ta posiada obecnie jedynie czterech zawodników zdolnych do gry.

W związku z wycofaniem z rozgrywek, zgodnie z regulaminem rozgrywek, wszystkie mecze drużyny zostają zweryfikowane jako walkowery zwykłe na korzyść przeciwnika. Jednocześnie dotychczasowi zawodnicy FireBall Teamu otrzymują status „zawodnika wolnego” i mogą zostać zgłoszeni do rozgrywek w innej drużynie.

W ciągu najbliższych godzin zapadnie także decyzja, czy w miejsce wycofanej drużyny będzie możliwość dla zgłoszenia się nowego zespołu. Decyzja taka wymaga bowiem zgody kierownictwa wszystkich ekip biorących udział w Tarnowskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki.

[Aktualizacja 19:05]

Kierownictwo wszystkich drużyn wyraziło zgodę na dołączenie nowego zespołu w czasie trwania rozgrywek. W meczach bieżących zajmie on w terminarzu miejsce drużyny FireBall, a spotkania zaległe zostaną rozegrane w wolnych terminach.

W związku z powyższym informujemy, iż poszukujemy zespołu chętnego do zgłoszenia do rozgrywek Tarnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z przewodniczącym Komisji Rozgrywek SSPS Tomaszem Pietrasem, pod numerem 505410038 lub mailowo, pod adresem tpietras@ssps.pl.

Dodaj komentarz